Неполоковецька громада
Чернівецька область, Чернівецький район

Берегометський ЗДО

Звіт директора Берегометського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Неполоковецької селищної ради Кіцманського району Чернівецької області Григорій Наталії Вікторівни перед колективом та громадкістю 2019 / 2020 н.р.

Берегометський заклад дошкілбної освіти діє згідно з Конституцією України, Конвенцією «Про права  дитини», Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про охорону праці», Статутом Берегометського ЗДО, « Колективним договором між адміністраією, профспілковим комітетом та трудовим колективом», Правилами внутрішнього трудового розпорядку, Посадовими інструкціями, Інструкцціями з організації харчування.

09:52:50 25.06.2020

Правила прийому у Берегометський заклад дошкільної освіти

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює керівник протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

09:51:11 25.06.2020