Відкриття ЦНАП

Центр надання адміністративних послуг запрацював в Неполоковецькій Територіальній Громаді. За ініціативи селищного голови Григорія Храпка Неполоковецька ТГ взяла участь у Міжнародному Проекті зі створення ЦНАП та отримала значну підтримку від Програми «U-LEAD з Європою»,завдяки якій, в партнерстві громади та експертів програми було створено належний ЦНАП. В ЦНАПі буде працювати 8 співробітників, які обслуговуватимуть 7685 жителів громади. Також буде працювати територіальний підрозділ в с.Берегомет та віддалене робоче місце в с.Оршівці. За донорські кошти проведено навчання персоналу, придбано меблі, офісну техніку та програмне забезпечення. Від сьогодні він починає свою роботу, головною метою якої є надання якісних адміністративних послуг.