З метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22.07.2019 № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», щодо систематизації інформації про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами і договорами оренди, відомості про які не внесено до Державного земельного кадастру, доводимо до відома

власників (користувачів) земельних ділянок на які виникло право до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами і договорами оренди, відомості про які не внесено до ДЗК, з метою здійснення організації робіт з розробки відповідних документацій із землеустрою (з урахуванням положень статей 26 та 55 Закону України «Про землеустрій») для подальшого внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру.

Відділ у Кіцманському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області.

тел.2-26-66

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі Неполоковецької ТГ! Повідомляємо Вас про те, що у звязку з проведенням планових ремонтно-профілактичних робіт буде припинено газопостачання в наступних населених пунктах: